Anëtari i PD blen atletet e famshme të Ramës: Fotot lakuriq në plazh po ua kursej...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:53 06-09-2017 Anëtari i PD blen atletet e famshme të Ramës: Fotot lakuriq në plazh po ua kursej...

Ironik dhe thumbues në këtë postim të tij anëtari i Partisë Demokratike, gjithnjë aktiv dhe i vëmendshëm ndaj zhvillimeve politike.

Julian Deda ka ironizuar në mënyrën e tij kryeministrin Edi Rama. Juli shfaqet me një palë atlete si ato të Ramës ndërsa thotë se pas kësaj, tanimë asgjë nuk i mungon për t’u bërë kryeministër.

KOMENTI I JUL DEDËS:

Mire pra. Program qeverises nuk kam. Aktor jam, pra merrem me art. Nuk marr vesh nga ekonomia. Me sport jam marre kur isha adoleshent. Emigracionin e kam provuar. Me pelqejne tepsite, sidomos ajo me kadaif. Tani bleva edhe kepucet e pershtatshme. Pra me ne fund nuk me mungon asgje per t'u bere Kryeminister. Votoni per mua. 

P.s. Fotot lakuriq ne plazh, po iu a kursej se me dhimbseni...

ssss.jpg

juuuu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12120199203491
array(1) { ["section"]=> string(86) "anetari-i-pd-blen-atletet-e-famshme-te-rames-fotot-lakuriq-ne-plazh-po-ua-kursej-91361" }