Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD i ‘vë flakën’ rrjetit, vajza e biznesmenit të njohur në superformë (FOTOT NË BRENDËSI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:12 19-09-2020 Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD i ‘vë flakën’ rrjetit, vajza e biznesmenit të njohur në superformë (FOTOT NË BRENDËSI) Lediana Fratari

Lediana Fratari, anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD, njëherazi vajza e biznesmenit të fuqishëm, ndërtuesit Hajredin Fratari është një nga personazhet më të ndjekur në Instagram.

Fratari ka ambicie për politikë dhe si pjesë e Këshillit Kombëtar të PD, me gjasë ajo është pjesë edhe e listës së parë të përzgjedhur nga Komisioni, edhe pse lista nuk është bërë ende transparente emër për emër.

Lediana Fratari është shumë e dhënë pas promovimit të udhëtimeve të vazhdueshme dhe jetës së luksit.

Votat e Këshillit Kombëtar Lediana i ka marrë me kohë por mbetet për t’u parë se deri ku do të shkojë rrugëtimi i saj.

 

 Screenshot_7.jpg

frat.jpgScreenshot_5.jpgScreenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011931180953979
array(1) { ["section"]=> string(124) "anetarja-e-keshillit-kombetar-te-pd-i-ve-flaken-rrjetit-vajza-e-biznesmenit-te-njohur-ne-superforme-fotot-ne-brendesi-220915" }