Angela i hipën në qafë të dashurit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:10 30-08-2016 Angela i hipën në qafë të dashurit (Foto)

Modelja Angela Martini dhe i dashur i saj Dragos Savulescu po shijojnë ditët nën krahët e njëri-tjetrit në Ibiza.

Angela ka postuar një foto në rrjetin e saj Instagram ku i ka hipur në qafë të dashurit të saj në mbrëmje teksa perëndon dielli.

 Pamja është shumë romantike dhe e bukur. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022682905197144
array(1) { ["section"]=> string(45) "angela-i-hipen-ne-qafe-te-dashurit-foto-51355" }