Angela Martini i heq të gjitha: Muzikë, kërcim dhe miq në jaht (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:02 19-05-2016

Modelja Angela Martini na njeh me mëngjeset e saja që janë pikërisht si në këtë video.

Angela mban veshur një robdeshambër poshtë të cilit s’mban asgjë ndërsa  kërcen nën ritmet e muzikës. Miq, qejf dhe luks për modelen e cila është e dashura e multimiliarderit Dragos Savulescu, deri në 2012 ka qenë president i klubit të futbollit Dinamo, një prej skuadrave më të suksesshme në Europën Lindore.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0070939064025879
array(1) { ["section"]=> string(72) "angela-martini-i-heq-te-gjitha-muzike-kercim-dhe-miq-ne-jaht-video-40914" }