Angela Martini lë ‘pa fjalë’ ndjekësit, publikon fotot me këmbët hapur dhe fustanin...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:17 09-07-2020 Angela Martini lë ‘pa fjalë’ ndjekësit, publikon fotot me këmbët hapur dhe fustanin...

Angela Martini është një ndër modelet më të njohura shqiptare dhe më të ndjekura në rrjetet sociale.

Angela publikon shpesh foto provokuese në profilin e saj të cilat marrin padyshim pelqimin e ndjekësve. Këtë herë, ajo shfaqet tejet seksi, e veshur me një fustan të bardhë që e çon gjithë vëmendjente këmbët.

“Gjeni krahët tuaj”, shkruan ajo mbi foton e e mpëoshtme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081348419189453
array(1) { ["section"]=> string(87) "angela-martini-le-pa-fjale-ndjekesit-publikon-fotot-me-kembet-hapur-dhe-fustanin-213289" }