Angela Martini ndez rrjetin, poston FOTO HOT

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:49 29-05-2018 Angela Martini ndez rrjetin, poston FOTO HOT Angela Martini

Ajo është një ndër modelet me të famshme shqiptare.

Angela Martini tashmë është e martuar dhe e lumtur, dhe nuk nguron të ndajë foto nga aktiviteti i saj i përditshëm. Së fundmi modelja festoi ditëlindjen, dhe bashkëshorti i saj miliarderin rumun Dragos Savulescu, diti ta surprizojë si askush tjetër.

Ndërsa pas ditëlindjes, Angela ka ndezur rrjetin me fotot hot që ka publikuar. Të shumta kanë qenë komentet pozitive për bukuroshen shqiptare, ndërkohë që fotot janë duke qarkulluar në të gjitha rrjetet sociale.

angela1527625971_1.jpg

2225r2551527625896.jpg

42424241527625899.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039623975753784
array(1) { ["section"]=> string(50) "angela-martini-ndez-rrjetin-poston-foto-hot-122576" }