Angela Martini nuk di të ndalet, flakë në shtrat (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:31 22-01-2018 Angela Martini nuk di të ndalet, flakë në shtrat (FOTO)

Angela Martini modelja me origjinë shqiptare është një nga më të suksesshmet në botë.

Ndërsa muajt e fundit modelja ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të martesë së saj me të dashurin Dragos.

Pasi shijuan muajin  e mjaltit, duket se Angela i është rikthyer normalitetit të saj. Së fundmi ajo ka publikuar një foto mjaft të nxehtë në Instagram. Modelja shfaqet me të brendshme në shtrat. 

 

gelaaaa.PNG

9731ea724dd6cbf55d5100b093da29cb.jpg

1111.PNG

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013538122177124
array(1) { ["section"]=> string(59) "angela-martini-nuk-di-te-ndalet-flake-ne-shtrat-foto-107463" }