Angela Martini tërheq vëmendjen e të gjithëve, puplikon videon tejet provokuese (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:01 07-11-2016

Playing mood in #london ??

A video posted by Angela Martini (@angela_martini) on

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini vazhdon të jetë një ndër modelet më të kërkuara.

Bukuroshja shqiptare së fundmi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me postimet e saj të fundit. Ajo ka publikuar një video ku shfqet e veshur me fustan të zi i cili i ekspozon gjoksin dhe bën lëvizje provokuese.

30-vjeçarja e cila është në lidhje me biznesmenin rumun Dragossa, është shfaqur e ‘’nxehtë’’ e veshur në të zeza.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024664878845215
array(1) { ["section"]=> string(90) "angela-martini-terheq-vemendjen-e-te-gjitheve-puplikon-videon-tejet-provokuese-video-58636" }