Angela Merkel nuk ka kohë, duhet të bindë Britaninë të mos dalë nga BE-ja ndërkohë fotografohet në fast-food

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:36 20-02-2016 Angela Merkel nuk ka kohë, duhet të bindë Britaninë të mos dalë nga BE-ja ndërkohë fotografohet në fast-food

Intensiteti i bisedimeve të Bashkimit Europian me Britaninë e Madhe për të parandaluar daljen nga BE-ja, duket se kanë shkaktuar anulimin vaktit të mëngjesit dhe drekës, duke detyruar kancelaren gjermane, Angela Merkel të konsumojë vetëm darkën në Fast-Food.Merkel është fotografuar në rrugët e Brukselit duke konsumuar patate të skuqura që i ka blerë në një fast-food aty pranë gjatë pushimit të bisedimeve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079879760742188
array(1) { ["section"]=> string(113) "angela-merkel-nuk-ka-kohe-duhet-te-binde-britanine-te-mos-dale-nga-be-ja-nderkohe-fotografohet-ne-fast-food-33051" }