Angelina Jolie gatuan dhe ha akrepa dhe merimanga së bashku me fëmijët (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:59 21-02-2017 Angelina Jolie gatuan dhe ha akrepa dhe merimanga së bashku me fëmijët (Foto)

Aktorja e njohur e Hollywood, Angelina Jolie duket se ka shijuar një drekë ndryshe në Kamboxhia, ku ndodhet për premierën e filmit të saj ‘They Killed My Father’, së bashku me fëmijët.

Vetëm një ditë më parë aktorja ka gatuar për fëmijët dhe për vete akrepa dhe merimanga.

Ndërkohë që ajo gatuan mban pranë edhe fëmijët e saj të cilëve u mëson se si t'i heqin helmin merimangave dhe më pas t'i gatuajmë ata. Dhe pasi përfundon së gatuari ajo i shijon bashkë me fëmijët.

angelina7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0191330909729
array(1) { ["section"]=> string(81) "angelina-jolie-gatuan-dhe-ha-akrepa-dhe-merimanga-se-bashku-me-femijet-foto-69450" }