Angelina Jolie një "bishë", çmendet rrjeti nga fotoja "topless" (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:42 06-08-2016 Angelina Jolie një

Kjo është fotoja që po bën xhiron e rrjeteve sociale dhe që e tregon Angelina Jolie si një ikonë bukurie.

Për të është folur së fundmi vetëm për rënie në peshë dhe humbje formash por ja ku e shohim në këtë foto “topless” më seksi se kurrë më parë.

Jolie ka pozuar me kalë për revistën “Deluxe” dhe duket kaq provokuese me gjoksin mbledhur mes duarsh e gojën hapur.

kal.jpg

ang1-1-443x450.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13679003715515
array(1) { ["section"]=> string(69) "angelina-jolie-nje-bishe-cmendet-rrjeti-nga-fotoja-topless-foto-48959" }