Angelina Jolie shfaqet në publik për herë të parë pas operacionit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:46 29-03-2015 Angelina Jolie shfaqet në publik për herë të parë pas operacionit

Aktorja Angelina Jolie Pitt është shfaqur për herë të parë në publik, pasi zbuloi se kishte bërë një operacion parandalues për të luftuar kancerin.

Me fëmijët e saj  Zahara dhe Shiloh, ajo ishte e pranishme në Nickelodeon Kids’ Choice Awards, në Kaliforni. Javën e kaluar ajo njoftoi se kishte hequr vezoret pasi doktorët kishin dalluar shenjat e një kanceri të hershëm.

Jolie kishte shkruar më parë se për shkak të një mutacioni në genin  BRCA1, ajo kishte 87% mundësi për kancer gjiri dhe 50% për kancer ovarian. “Kam humbur nënën, gjyshen dhe tezen nga kanceri. Njeriu jeton vetëm për atë që i intereson, është polarizuese dhe paqësore”, shkruan Angelina për NYT.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01878809928894
array(1) { ["section"]=> string(70) "angelina-jolie-shfaqet-ne-publik-per-here-te-pare-pas-operacionit-7236" }