Anglezët kalojnë çdo kufi, vrapojnë nudo në rrugët e Marsejës

Publikuar tek: sport, më 19:16 12-06-2016

Tifozët angelzë janë duke shkuar përtej çdo limiti. Sikur të mos mjaftonin sherret me tifozët rusë që kanë shokuar të gjithë Europën, në rrugët e Marsejës në Francë janë filmuar persona të zhveshur, të cilët vrapojnë dhe bërtasin.

Në videon e siguruar nga Newsbomb.al, shihet se si një burr i zhveshur tërësisht vrapon në rrugët e qytetit, që në këtë kohë janë të mbushura nga turistë të shumtë që kanë udhëtuar drejt Francës për të ndjekur nga afër Kampionatin Europian. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020772218704224
array(1) { ["section"]=> string(66) "anglezet-kalojne-cdo-kufi-vrapojne-nudo-ne-rruget-e-marsejes-43287" }