Angli: Shpallen në kërkim 4 shqiptarë për trafik droge, përdhunim dhe pengmarrje (JA EMRAT DHE FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:30 07-02-2017 Angli: Shpallen në kërkim 4 shqiptarë për trafik droge, përdhunim dhe pengmarrje (JA EMRAT DHE FOTOT)

Policia e Kentit në Jug të Anglisë ka shpallur në kërkim 59 persona mes tyre edhe disa shqiptarë.

Ata janë:

Fesim Prendi për shpërndarje kokaine në zonën  Canterbury.

Shqiptari tjetër në listën e të kërkuarve nga kjo polici është Florim Krasniqi i dyshuar për pengmarrje në qytetin Dover në Anglinë jugore.

Ndërsa Ferbent Sakaj, i cili përdor emrin Giannis Papas, kërkohet për trafik droge.

Një tjetër shqiptarë kërkohet për përdhunimin e një vajze nën 16 vjece. Ai është Selami Sherifi. Sipas medias angleze Sherifi është një prej personave më të kërkuar në Angli për krime seksuale.

Fotot dhe të dhënat e të kërkuarve shqiptarë janë publikuar nga gazeta KentOnline.

11.jpg111111111.jpg1114.jpg111gr.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet në Qafë Thanë 25 vjeçari nga Durrësi: U kap me drogë fshehur në çantën sportive
Tranvestiti shqiptar akuzon boksierin për përdhunim, zbulohet e vërteta me anë të mesazheve »
Article Logic
Execution time: 0.011390924453735
array(1) { ["section"]=> string(103) "angli-shpallen-ne-kerkim-4-shqiptare-per-trafik-droge-perdhunim-dhe-pengmarrje-ja-emrat-dhe-fotot-67970" }