Anglia na e vështirëson kalimin e fazës së grupeve, zhgënjen me Sllovakinë

Publikuar tek: sport, më 21:57 20-06-2016 Anglia na e vështirëson kalimin e fazës së grupeve, zhgënjen me Sllovakinë

Atë që duhet të bënte Anglia sot, e bëri Uellsi. Të gjithë shqiptarët që sot i kishin sytë nga kombëtarja angleze kanë mbetur të zhgënjyër pas rezultatit 0-0 me Sllovakinë.

Në rast të një fitoreje me tre gola, Sllovakia do të renditej poshtë Shqipërisë, por tashmë është vendosur se nga grupi B kualifikohet Uellsi, Anglia dhe Sllovakia si e treta më e mira.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025606155395508
array(1) { ["section"]=> string(79) "anglia-na-e-veshtireson-kalimin-e-fazes-se-grupeve-zhgenjen-me-sllovakine-44118" }