Anglia në çerekfinale, mund me penallti Kolumbinë

Publikuar tek: sport, më 22:02 03-07-2018 Anglia në çerekfinale, mund me penallti Kolumbinë

Edhe përballja mes Anglisë dhe Kolumbisë është vendosur nga pika e penalltisë, pasi koha e rregullt u mbyll me rezultatin 1-1.

Pas mungesë së golave në dy pjesët shtesë, penalltitë kanë ndarë gjithçka. Kështu Kolumbia kthehet në shtëpi ndërsa Anglia do të përballet në çerekfinale me Suedinë.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021258115768433
array(1) { ["section"]=> string(55) "anglia-ne-cerekfinale-mund-me-penallti-kolumbine-126646" }