Anija pëson defekt në gadishullin e Karaburunit, shpëtohen turistët shqiptarë dhe italianë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:17 04-09-2019 Anija pëson defekt në gadishullin e Karaburunit, shpëtohen turistët shqiptarë dhe italianë Foto ilustruese

Një anije me turistë ka pësuar defekt në gadishullin e Karaburunit, në Vlorë.

Mësohet se anija turistike ka pësuar defekt në të dyja helikat e saj.

Roja bregdetare ka shpëtuar të gjithë pasagjerët të cilët ndodheshin në bordin e anijes duke i çuar drejt portit të Vlorës.

Raportohet se turistët ishin shqiptarë dhe italianë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019523859024048
array(1) { ["section"]=> string(96) "anija-peson-defekt-ne-gadishullin-e-karaburunit-shpetohen-turistet-shqiptare-dhe-italiane-177329" }