Antiterrori ndalon 20 persona me prirje radikale në Tiranë dhe rrethe, mes tyre edhe të huaj

Publikuar tek: aktualitet, më 09:38 13-05-2017 Antiterrori ndalon 20 persona me prirje radikale në Tiranë dhe rrethe, mes tyre edhe të huaj

Policia e Shtetit, në kuadër të masave që ka marrë sot për protestën e opozitës ka ndaluar rreth 20 persona në Tiranë dhe rrethe.

Sipas Antiterrorit, të ndaluarit janë persona me precedentë kriminalë e prirje radikale.

Mes të ndaluarëve ka edhe shtetas të huaj të cilët po merren në pyetje nga policia në komisariatet përkatëse.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta e opozitës, “blindohet” kryeministria, ruhet me snajper në taracën e godinës (FOTO)
Domino, dy tavolina me pensionistë dhe… askush tjetër! Ç’po ndodh tani në çadrën e opozitës? (FOTOT PIKANTE) »
Article Logic
Execution time: 0.010818004608154
array(1) { ["section"]=> string(97) "antiterrori-ndalon-20-persona-me-prirje-radikale-ne-tirane-dhe-rrethe-mes-tyre-edhe-te-huaj-78495" }