Antiterrori ndalon marinsin amerikan, "kokën" organizative të protestës së PD-së

Publikuar tek: aktualitet, më 10:43 13-05-2017 Antiterrori ndalon marinsin amerikan,

Forcat e antiterrorit ndalojnë amerikanin Jason Randy Morrison.

Morrison u kontraktua nga Partia Demokratike si trajnues për organizimin e protestës së sotme. Marinsi Jason Randy Morrison, i lindur më 1977, ka hyrë në Tiranë më 2 maj, dhe është punësuar nga PD pikërisht për këtë protestë.

Antiterrori ka marrë në pyetje amerikanin dhe mësohet se po e mban nën vëzhgim nën masa të rrepta sigurie për t’u siguruar se gjithçka në protestën e sotme do të jetë paqësore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia ndalon vlonjatin, ajo që iu gjet në makinë habit edhe vetë uniformat blu
Nis marshimi, qindra protestues vërshojnë përgjatë bulevardit. Basha me Aurelën dhe 2 vajzat (FOTO-VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012807846069336
array(1) { ["section"]=> string(83) "antiterrori-ndalon-marinsin-amerikan-koken-organizative-te-protestes-se-pd-se-78505" }