Antonio Banderas me urgjencë në spital, pëson dhimbje në zemër ndërkohë që bënte palestër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:44 30-01-2017 Antonio Banderas me urgjencë në spital, pëson dhimbje në zemër ndërkohë që bënte palestër

Aktori i njohur spanjoll, Antonio Banderas është dërguar me urgjencë në spital pasi ka ndjerë dhimbje të forta në zemër ndërkohë që bënte palestër pranë shtëpisë së tij Surrey, Angli.

Sipas ‘The Sun’, ylli 56-vjeçar ishte në mes të ushtrimeve kur përjetoi dhimbje në gjoks dhe kërkoi ndihmë për ndërhyrje emergjente për tu transportuar në spital.

Sipas prestigjozes ‘The Sun’ aktori është mbajtur në spital për vëzhgim dhe më pas është larguar pasi u verifikua se gjendja e tij shëndetësore është normalizuar.

antonio1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02591609954834
array(1) { ["section"]=> string(94) "antonio-banderas-me-urgjence-ne-spital-peson-dhimbje-ne-zemer-nderkohe-qe-bente-palester-67122" }