Anulohet emisioni ku ishte parashikuar të dilte Edi Rama sot në mbrëmje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:56 16-06-2017 Anulohet emisioni ku ishte parashikuar të dilte Edi Rama sot në mbrëmje

Kryeministri Edi Rama pritej të shfaqej sot në mbrëmje në emisionin “Oktapod” me moderator Turjan Hyskën, por çuditërisht emisioni është anuluar.

Fill pas përfundimit të emisionit “Kapital”, ku sot ishte i ftuar presidenti i zgjedhur, Ilir Meta, pritej të fillonte “Oktapod” ku i ftuar në emisionin me format të veçantë dhe pyetje pikante do ishte Edi Rama, por emisioni nuk është transmetuar, për arsye që nuk dihen.

Koha televizive e emisionit “Oktapod” është zëvendësuar me një film. /Newsbomb.al

45try4y45ry45y5h5ju.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.75721383094788
array(1) { ["section"]=> string(77) "anulohet-emisioni-ku-ishte-parashikuar-te-dilte-edi-rama-sot-ne-mbremje-82781" }