Anulohet për herë të dytë tenderi në mes të kryeqytetit, shkak nuk është “Çadra e Lirisë”

Publikuar tek: ekonomi, më 14:39 17-05-2017 Anulohet për herë të dytë tenderi në mes të kryeqytetit, shkak nuk është “Çadra e Lirisë”

Ka dështuar për herë të dytë tenderi për Korsitë e Biçikletave në Bulevard.

Tenderi me autoritet prokurues Qeverisjen Vendore Tiranë dhe objekt tenderi Korsitë e biçikletave “Bulevardi Dëshmorët e Kombit” dhe vlerë limit të fondit 11,604,212 lekë është anuluar pasi ofertat e paraqitura rezultuan të pavlefshme. Ato  nuk plotësonin kërkesat e përcaktuara në dokumentet standarte të tenderit, shkruan newsbomb.al.

Shihni pasaportën e tenderit në “Open Procurement Albania”.

sh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071539878845215
array(1) { ["section"]=> string(92) "anulohet-per-here-te-dyte-tenderi-ne-mes-te-kryeqytetit-shkak-nuk-eshte-cadra-e-lirise-78953" }