Anulohet takimi Thaçi-Hanh, shkak axhenda e ngarkuar

Publikuar tek: aktualitet, më 14:11 21-03-2017 Anulohet takimi Thaçi-Hanh, shkak axhenda e ngarkuar

Është anuluar sot takimi mes komisionerit Johannes Hanh dhe kreut të PDSH, Menduh Thaçit.

Mësohet se anulimi është bërë për shkak të axhendës së Hanh. Pas lajmit përfaqësues të PDSH thanë se mirëkuptuan dhe pranuam kërkesën për anulimin e takomit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U vra me sende të forta në Devoll, zbulohet për sa euro u prishën pazaret e drogës (DETAJE)
Tani nga Elbasani, oxhakët e firmës ‘Kurum’ nxijnë qytetin (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.012511968612671
array(1) { ["section"]=> string(57) "anulohet-takimi-thaci-hanh-shkak-axhenda-e-ngarkuar-72664" }