Anxhela Peristeri flet hapur: Dua një fëmijë, por më pengon…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:54 10-09-2019 Anxhela Peristeri flet hapur: Dua një fëmijë, por më pengon…

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka qenë e ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Rudina’.

Ajo ka promovuar videoklipin e saj më të ri dhe nuk ka nguruar të flas edhe për jetën e saj private.

E pyetur se Kur do ta veshë fustanin e bardhë,  Anxhela ka thënë se nuk është në planet e afërta.

Mirëpo më tej, pavarësish planeve, këngëtarha ka treguar se do një fëmijë, por angazhimet e saj janë të mëdha.

‘Nuk janë plane të afërta, por janë në diskutim. Si gjithë të tjerët edhe unë e dua një fëmijë, por angazhimet janë shumë të mëdha. Por kur të vij koha do flasim dhe për këto gjëra’, u shpreh Peristeri.

69595377_10156217610047680_4315897638001049600_n.jpg69939598_10156217609982680_772402288537894912_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098588466644287
array(1) { ["section"]=> string(64) "anxhela-peristeri-flet-hapur-dua-nje-femije-por-me-pengon-177985" }