Anxhela Peristeri shpallet fituesja e “Këngës Magjike”

Publikuar tek: kulture-art, më 23:52 09-12-2017 Anxhela Peristeri shpallet fituesja e “Këngës Magjike”

Është mbyllur edicioni i 18-të i “këngës magjike” dhe fituesja e saj është Anxhela Peristeri me këngën e saj “e çmendur”.

Çmimi i dytë ka shkuar për Elhaida Danin dhe vendi i tretë është rrëmbyer nga Fifi.

Kënga e Anxhela Peristerit ishte një nga të pëlqyerat nga publiku që në momentin eparë kur u publikua. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03742790222168
array(1) { ["section"]=> string(59) "anxhela-peristeri-shpallet-fituesja-e-kenges-magjike-102539" }