Anxhela Peristeri shuan kureshtjen e fansave, tregon publikisht moshën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:42 20-05-2019 Anxhela Peristeri shuan kureshtjen e fansave, tregon publikisht moshën (FOTO)

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Prej vitesh në skenë Anxhela ka rrëmbyer zemrat e publikut, ndërsa shumë prej këngëve të saj janë kthyer në hite

Këngëtarja është po ashtu shumë e komentuar për jetën e saj private. Në një postim të fundit në Instagram ajo ka shuar kureshtjen e të gjithë atyre që duan të dinë se sa vjeç është ajo.

“Për të gjithë ata që më shkruajnë sa vjen e rinohesh ose që ngatërrohen me moshën time për shkak të viteve të shumta në skenë jam 33 vjeçe dhe as jam rinuar e as jam plakur, jam thjesht në lule të moshës. Ju dua shumë!”, ka shkruar Anxhela.

aaaaannnn.jpg

paaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069808959960938
array(1) { ["section"]=> string(81) "anxhela-peristeri-shuan-kureshtjen-e-fansave-tregon-publikisht-moshen-foto-164995" }