Anxhela Peristeri takohet me Aurel Thëllimin dhe bëjnë një gjë jo fort të këshillueshme (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:17 10-01-2016 Anxhela Peristeri takohet me Aurel Thëllimin dhe bëjnë një gjë jo fort të këshillueshme (FOTO)

Dy këngëtarët shqiptarë, Anxhela Peristeri dhe Aurel Thëllimi janë takuar së bashku pas disa kohësh, por bëjnë një gjë që nuk këshillohet fare, të paktën nga mjekët.

Ata kanë menduar të bëjnë një lojë të vogël me sytë e tyre, duke i rrotulluar në drejtimin që nuk rekomandohet fare nga okulistët për shkak se mund të dëmtohen.

E në fakt këtë pak veta arrijnë ta bëjnë. Të dy me sy të zgurdulluar e duke parë njëri-tjetrin, kanë shkruar:  “Çifti simpatik sa e panë njëri-tjetrin’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099160671234131
array(1) { ["section"]=> string(98) "anxhela-peristeri-takohet-me-aurel-thellimin-dhe-bejne-nje-gje-jo-fort-te-keshillueshme-foto-29604" }