Apeli i Policisë Britanike: Na ndihmoni të gjejmë 16 vjeçarin shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 19:31 25-05-2017 Apeli i Policisë Britanike: Na ndihmoni të gjejmë 16 vjeçarin shqiptar

Autoritet e policisë Angleze prej gati 2 javësh janë  nën alarm, pasi një adoleshent shqiptar është konstatuar i zhdukur dhe nuk dihet gjë për të. Sipas asaj që raportojnë autoritetet britanike djali u pa për herë të fundit në zonën e njohur Seaford rreth dy javë më parë.

Djaloshi shqiptar Rajmond Dida i moshës 16 vjeç, është parë për herë të fundit rreth orës 18:45 të datës 8 maj në lindje të Sussex në Angli, thonë familjarët e tij.

Sipas eastbourneherald.co.uk, Dida mund të jetë drejtuar për në Kroydon, megjithatë familjarët dhe policia kanë bërë apel për këdo që e sheh në Angli të kontaktojë me autoritetet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mot i rrëmbyeshëm, shikoni parashikimet e “çmendura” për ditët në vazhdim
Ndahet nga jeta arkitekti i njohur Koço Çomi »
Article Logic
Execution time: 0.010182857513428
array(1) { ["section"]=> string(75) "apeli-i-policise-britanike-na-ndihmoni-te-gjejme-16-vjecarin-shqiptar-79979" }