Aplikacioni më i ri që duhet ta keni në celularin tuaj, kthen zërin në emoji

Publikuar tek: bota, më 19:53 20-03-2017 Aplikacioni më i ri që duhet ta keni në celularin tuaj, kthen zërin në emoji

 Google po punon me një aplikacion tjetër eksperimental mesazhesh, këtë herë për audion.

Aplikacioni më i ri, kthen zërin në emoji quhet Uptime dhe u publikua në iOS javën e kaluar. Supersonic transkripton çdo gjë që ju thoni dhe zëvendëson fjalët me emoji aty ku mundet. Siç mund ta shihni më poshtë, dikush dërgon tekstin e këngës nga Beyoncé  “Irreplaceable”, transkriptimi është i saktë  dhe i shpejtë.

Supersonic zbardh mesazhin në kohë reale ndërsa miku juaj është duke folur në telefon por duhet të prisni deri sa shoku të dërgojë mesazhin e plotë përpara se të filloni të shihni transkriptimin e zërit nën emoji.

supersonic-header-c300x300.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim me bombë në Bagdad, 23 të vdekur e dhjetëra të plagosur
Përgatituni për 60 minuta më "shumë" ditë, ja kur ndryshon ora »
Article Logic
Execution time: 0.010317087173462
array(1) { ["section"]=> string(81) "aplikacioni-me-i-ri-qe-duhet-ta-keni-ne-celularin-tuaj-kthen-zerin-ne-emoji-72567" }