Apple hap llogari në Twitter, diçka po përgatit...

Publikuar tek: bota, më 23:22 02-09-2016 Apple hap llogari në Twitter, diçka po përgatit...

Gjigandi amerikan i teknologjisë, Apple, ka riaktivizuar llogarinë në Twitter, vetëm 5 ditë përpara prezantimit të smartfonit të ri, iPhone 7.

Megjithëse Apple nuk është i ri në Twitter, pasi kjo llogari është hapur për herë të parë në vitin 2011, nuk është përdorur kurrë.

Disa llogari të tjera të Apple në Twitter janë @AppStore, @AppleSupport, @AppleMusic dhe @AppleNews.

Sipas Bloomberg, Apple mund ta përdorë llogarinë nga e cila nuk është bërë më parë asnjë postim, për të prezantuar smartfonin e ri iPhone 7, por ekspertët e teknologjisë thonë se pas riaktivizimit të llogarisë mudn të fshihet më shumë se vetëm tweet-e për iPhone 7.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013468027114868
array(1) { ["section"]=> string(52) "apple-hap-llogari-ne-twitter-dicka-po-pergatit-51718" }