Apple nxjerr në treg iPod Touch me parametra të reja

Publikuar tek: bota, më 17:44 17-08-2017 Apple nxjerr në treg iPod Touch me parametra të reja

Apple ka vendosur të përditësojë modelin IPod Touch, ndërsa më parë kishte lajmëruar se do të heqë nga tregu 2 versione të tjera të Ipod vendim që ende nuk është marrë.

Tashmë i kemi të dy variantet e iPod Touch, një model me 32GB i cili kushton 199 dollarë si dhe një model tjetër me 128GB që kushton 299 dollarë.

Apple ka ndërprerë modelet 16GB dhe 64GB të iPod Touch, ndërsa pjesa tjetër e specifikimeve në pajisje mbeten të njëjta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Momenti i tmerrit kur furgoni përplas trumën e njerëzve në Barcelona, disa viktima (Video)
Trump qejfli dhe 71-vjeç, emëron ish-modelen bukuroshe në një post të rëndësishëm »
Article Logic
Execution time: 0.01282000541687
array(1) { ["section"]=> string(58) "apple-nxjerr-ne-treg-ipod-touch-me-parametra-te-reja-89398" }