Arabia censuron pishinën familjare, e kthen gruan në komerdare (Foto)

Publikuar tek: bota, më 17:45 06-06-2017 Arabia censuron pishinën familjare, e kthen gruan në komerdare (Foto)

Mendoni se i keni parë të gjitha çudirat në internet? Atëherë shikoni këtë censurim që i bëhet një pishine familjare në Arabinë Saudite.

Familja perëndimore e përbërë nga dy prindërit dhe fëmijët duket e lumtur në reklamën origjinale. Mirëpo për kompaninë SACO që e shet këtë produkt në Arabi, kjo është e tepërt.

rty45y345y4y4y.jpg

Kështu ata kanë vendosur ta censurojnë, duke veshur me rroba çdo person në pishinë, në fakt jo tamam çdo person, pasi gruan kanë vendosur ta zhdukin fare duke e zëvendësuar me një komerdare.

erw3r3tr3t3t3t.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prekëse, djali që lindi me 2 fytyra s’kishte shanse të mbijetonte por sot ka arritur të festojë 13 vjetorin e lindjes
Breshëri plumbash në korridoret e parlamentit iranian, 3 të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.012064218521118
array(1) { ["section"]=> string(72) "arabia-censuron-pishinen-familjare-e-kthen-gruan-ne-komerdare-foto-81473" }