Arratiset Stresi, Policia e shpall në kërkim

Publikuar tek: aktualitet, më 20:34 31-01-2015 Arratiset Stresi, Policia e shpall në kërkim

 

Reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi, është arrestuar nga Policia e Tiranës me akuzën e drejtimit të mjetit në gjendje të dehur . Pasi është shoqëruar në komisariatin e Policisë, Stresi gjeti mënyrën për t’u arratisur duke u hedhur nga kati i dytë i komisariatit nr.3. Policia është vënë menjëherë në ndjekje të tij.

 

Më herët, në Zonë e Lirë, Arkimed Lushaj kishte deklaruar se Shqipëria ishte bërë një vend i pajetueshëm dhe se ai nuk kthehej pa ikur e majta nga pushteti.

 

“Nuk jetohet më ketu.Unë s’kam probleme personale me Edi Ramën po Rama me shkatërroi biznesin në Durrës, një club shumë të madh të clin ai e shembi. Nuk kthehem në Shqipëri derisa Rama të ikë nga pushteti.”-ka thënë Stresi në Zonë e Lirë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama: Do zhdëmtojmë të përmbyturit në Vlorë e Fier, na lanë 37.4 mln dollarë borxhe
Shullazi në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, për kërcënimin ndaj Bashës »
Article Logic
Execution time: 0.012704133987427
array(1) { ["section"]=> string(47) "aratiset-stresi-policia-e-shpall-ne-kerkim-2039" }