Arbana Osmani dhe Alban Dudushi së bashku me një program të ri

Publikuar tek: barometri, më 07:24 23-12-2017 Arbana Osmani dhe Alban Dudushi së bashku me një program të ri

Arbana Osmani dhe Alban Dudushi janë ndër emrat më të spikatur në “Top Channel”.

Ndërsa është zbuluar se të dy moderatorët do të vijnë së shpejti më një program bashkë.

Lajmin e ka bërë të ditur Arbana në një postim në Instagram.

“Sërish bashkë në një program televiziv pas shumë vitesh me Alban Dudushin”, shkruan Arbana krahas fotos.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016991138458252
array(1) { ["section"]=> string(69) "arbana-osmani-dhe-alban-dudushi-se-bashku-me-nje-program-te-ri-104087" }