Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bëhen prindër të një djali, zbulojnë emrin e veçantë (FOTO E ËMBËL)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:30 19-10-2020 Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bëhen prindër të një djali, zbulojnë emrin e veçantë (FOTO E ËMBËL)

Arbana Osmani ditën e sotme është bërë nënë per herë të dytë.

Moderatorja ka sjellë në jetë një djalë, ndërsa lajmin e ëmbël e ka bërë me dije regjizori Eduart Grishaj me anë të një postimi në ‘Instagram’.

Eduardi është bërë baba per herë të parë. Ai ka publikuar një foto ku shihet se mban në krahë djalin teksa ka zbuluar edhe emrin. ‘Lindi Dielli’, shkruan ai krahas postimit. Duke lënë të kuptojmë se çifti e kanë pagëzuar djalin e tyre me emrin Dielli.

Screenshot_15.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tayna ‘kopjon’ Dua Lipën, poston fotografinë që lë pak vend për imagjinatën
Fabrizio Corona infektohet nga koronavirusi, ish-bashkëshortja njofton policinë (ARSYEJA) »
Article Logic
Execution time: 0.016021966934204
array(1) { ["section"]=> string(104) "arbana-osmani-dhe-eduart-grishaj-behen-prinder-te-nje-djali-zbulojne-emrin-e-vecante-foto-e-embel-224286" }