Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj zyrtarizojnë lidhjen, diskutojnë ku do kalojnë natën, por 'pengesë' u bëhet Xhemi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:41 16-08-2019 Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj zyrtarizojnë lidhjen, diskutojnë ku do kalojnë natën, por 'pengesë' u bëhet Xhemi (FOTO)

Për një kohë të gjatë në media u përfol se Arbana Osmani ka nisur një romancë të re me regjisorin Eduart Grishaj.

 Dyshja janë kapur disa herë mat, mirëpo asnjëherë nuk e pranuan publikisht lidhjen e tyre.

Ndërkohë, duket se tashmë ata e kanë zyrtarizuar lidhjen. Një gjë e tillë është kuptuar nga disa komente që çifti më i ri kanë shkëmbyer në Instagram.

Arbana ka postuar një foto me Xhemin, ndërsa ato që bien në sy janë komentet e Eduartit. Ky i fundit e pyet Arbanën, se kur do ikë Xhemi meqë ai është kthyer.

Teksa Arbana i thotë se do e përcjellë, Xhemi i kthen Eduartit komentin epik.

'Sonte do rrish me gjyshen', i thotë ajo.

Komentet e shkëmbyera:

Eduardt Grishaj: Kur do ik kjo Xhemi meqë unë u ktheva

Arbana Osmani: Ja zemer ta percjellim sonte prandaj kemi dalë

Xhemi Sheu: Kjo Xhemi zhduket nesër...s'po te pyes a do gjë!

Eduart Grishaj- Arbanës: Nuk gjete asnjë mundësi ta nisje që sonte se deri nesër mos shkon pak si gjatë

Xhemi Shehu: Sonte do rrish me gjyshen

Eduart Grishaj: Një natë mund ta kalojë dhe me hasmin për një fitore të gjatë

arbana3.jpg

arbana3 (1).jpg

 


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070698261260986
array(1) { ["section"]=> string(122) "arbana-osmani-dhe-eduart-grishaj-zyrtarizojne-lidhjen-diskutojne-ku-do-kalojne-naten-por-pengese-u-behet-xhemi-foto-175480" }