Arbana Osmani e lumtur përkrah mamit: Me Tuten time që e kam si shpirt (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:00 14-03-2016 Arbana Osmani e lumtur përkrah mamit: Me Tuten time që e kam si shpirt (FOTO)

Arbana Osmani e lumtur përkrah mamit, në festën e ditëlindjes së djalit të saj Jonit. Në sfond torta e mrekullueshme që i kanë përgatitur për 1-vjetorin.

“Me Tuten time që e kam shpirt’’, shkruan Arbana, moderatorja e ‘’Top Channel’’.  Dhe me mamanë ka një ngjashmëri perfekte. Ajo që bie në sy në tavolinën e ditëlindjes është torta shumëngjyrëshe, plot fantazi për ditëlindje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038918018341064
array(1) { ["section"]=> string(80) "arbana-osmani-e-lumtur-perkrah-mamit-me-tuten-time-qe-e-kam-si-shpirt-foto-35011" }