Arbana Osmani feston mes miqve dhe djalit ditëlindjen më të bukur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:45 07-05-2015 Arbana Osmani feston mes miqve dhe djalit ditëlindjen më të bukur

Arbana Osmani po feston ditëlindjen mes miqve dhe atmosferës festive me buqeta lulesh. “Ditëlindja më e bukur. E bekuar”, shkruan moderatorja në profilin e saj në “Instagram” dhe me siguri që është kështu pasi kjo është ditëlindja e parë që ajo feston si nënë pas lindjes së Jonit.

Në njërën nga fotot Arbanës shihet një tortë me çokollatë dhe anash saj thërret të gjithë miqtë dhe kolegët që të nxitojnë. Nëse e ka gatuar vetë Arbana këtë tortë, kësaj radhe nuk mund ta themi me siguri pasi nuk ka shkruar #hashtagun që bën zakonisht, “#receta për njerëzit që dua”.

Arbana tashmë është i është rikthyer edhe ekranit duke zgjedhur spektaklin “Portokalli” për të vazhduar rrugën e prezantimit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026988983154297
array(1) { ["section"]=> string(71) "arbana-osmani-feston-mes-miqve-dhe-djalit-ditelindjen-me-te-bukur-10598" }