Arbana Osmani fotografohet me të dashurin rrugëve të Tiranës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:44 11-06-2019 Arbana Osmani fotografohet me të dashurin rrugëve të Tiranës

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit Kero dhe për lidhjen me regjisorin e programit ‘Dua të të bëj të lumtur’, Eduart Grishaj.

Ndonëse, moderatorja nuk e ka konfirmuar lidhjen, faktet thonë të kundërtën.

Çifti janë fotografuar ditën e sotme nga lajmi.net në rrugët e Tiranës.

Arbana shihet duke iu drejtuar makinës së saj, pak çaste pasi është ndarë nga Eduarti.

Çifti shfaqen gjatë përditshmërisë së tyre, të veshur sportiv.

arbana.jpg

arbanaa.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069520473480225
array(1) { ["section"]=> string(67) "arbana-osmani-fotografohet-me-te-dashurin-rrugeve-te-tiranes-167836" }