Arbana Osmani jep LAJMIN: Këto janë ditët e fundit në Top Channel (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:49 20-05-2019 Arbana Osmani jep LAJMIN: Këto janë ditët e fundit në Top Channel (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun ka dhënë një lajm të trishtë për fansat e saj.

Në një postim në Instagram, moderatorja lajmëron se këto janë ditët e saj të fundit në Top Channel.

‘Ditet e fundit ne Top, e lodhurpor e lumtur’, shkruan Arbana, duke ngjallur menjëherë reagimet e fansave të saj.

Të shtunën që lamë pas moderatorja deklaroi se këtë javë është episodi i fundit i emisionit ‘Du të të bëj të lumtur’.

Nuk dihet nëse moderatorja po e braktis përgjithmonë Top Channel apo e thotë këtë pasi po përfundon një tjetër sezon të emisionit të saj.

Kujtojmë se dy muaj më parë moderatorja pati një sherr me drejtorin e televizionit Ben Blushi dhe u tha se do të largohet, por pas disa orësh negociata vendosi të vazhdojë të qëndrojë në Top Channel.

sdfghjk.png

download.jpg

-785-0-5c7edbc667ca6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053955078125
array(1) { ["section"]=> string(76) "arbana-osmani-jep-lajmin-keto-jane-ditet-e-fundit-ne-top-channel-foto-164962" }