Arbana Osmani ndryshon pamjen, ja si duket moderatorja (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:20 13-09-2019 Arbana Osmani ndryshon pamjen, ja si duket moderatorja (FOTOT)

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Muajt e fundit Arbana është komentuar shumë për jetën e saj private, për shkak të lidhjes me regjisorin Eduart Grishaj.

Mirëpo, një tjetër detaj ka tërhequr vëmendjen tek moderatorja. Arbana ka bërë një ndryshim në pamjen e saj të jashtme.

Ajo ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve, duke zgjedhur një më të errët si dhe ka vënë extensions.

69374846_161461871667749_5866414330459522688_n.jpg

69757293_372209753719297_7475294164584356757_n.jpg

69451576_673299623167496_7863285476556797784_n.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075011253356934
array(1) { ["section"]=> string(66) "arbana-osmani-ndryshon-pamjen-ja-si-duket-moderatorja-fotot-178309" }