Arbana Osmani, në fushë me çunat e Kombëtares për një qëllim (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:44 30-08-2016 Arbana Osmani, në fushë me çunat e Kombëtares për një qëllim (Foto)

Moderatorja Arbana Osmani ka veshur fanellën e Kombëtares Shqiptare dhe është bërë pjesë e skuadrës duke qenë e pranishme në fushë bashkë me to.

E gjitha kjo për spektaklin që do të vij në Top Channel nën drejtimin e Arbana Osmanit.

Ajo nuk ka nguruar të ndajë me miqtë e saj disa momente, teksa ka postuar dhe foton në rrjetet sociale.

“Në fushë me cunat e kombëtares për #duatetebejtelumtur”-shkruan Arbana.

arbana_osmani.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074172019958496
array(1) { ["section"]=> string(70) "arbana-osmani-ne-fushe-me-cunat-e-kombetares-per-nje-qellim-foto-51342" }