Arbana Osmani përgatitet për të nisur emisionin, Ermal Mamaqi i lë komentin pikant (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:43 13-01-2018 Arbana Osmani përgatitet për të nisur emisionin, Ermal Mamaqi i lë komentin pikant (FOTO)

Arbana Osmani më herët ka bërë të ditur se emisioni “Dua të të bëj të lumtur” do të fillojë në shkurt.

Ndërsa sot moderatorja ka publikuar një foto në Top Channel, ku shkruan “Gjërat po shkojnë mirë”.  

Në këtë foto nuk kishte si të mungonte komenti i Ermal Mamaqit, i cili zi zakonisht “thumbon” të gjithë moderatorët që kanë emisione në të njëjtin orar me  ‘Xing me Ermalin’.

“Hajt për hajër mi goc, prap ëë”, i shkruan Ermali, duke lënë të kuptojë se do të jenë sërish rivalë për audiencë.

 

 arbana.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011852979660034
array(1) { ["section"]=> string(93) "arbana-osmani-pergatitet-per-te-nisur-emisionin-ermal-mamaqi-i-le-komentin-pikant-foto-106476" }