Arbana Osmani shkëlqen si përherë në “Top Awards” (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:35 24-06-2016 Arbana Osmani shkëlqen si përherë në “Top Awards” (Foto)

Prezantuesja mjaft e dashur për publikun, Arbana Osmani, nuk ka munguar në eventin më të rëndësishëm muzikor në Shqipëri “Top Awards”.

E qeshur si gjithmonë, Arbana ka shkëlqyer si në skenë dhe në tapetin e kuq e veshur me fustanin e bardhë, teksa ka prezantuar dhe ftuar në skenë këngëtarin MC Kresha.

Scsdfsdfsdft_1_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03522801399231
array(1) { ["section"]=> string(58) "arbana-osmani-shkelqen-si-perhere-ne-top-awards-foto-44529" }