Arbana Osmani shtatzënë, i jep lajmin e madh Eduart Grishajt në ditën e tij të lindjes: Do bëhesh baba

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:23 07-05-2020 Arbana Osmani shtatzënë, i jep lajmin e madh Eduart Grishajt në ditën e tij të lindjes: Do bëhesh baba

Arbana Osmani do të bëhet sërish nënë.

Lajmin e bën me dije vetë moderatorja përmes një postimi në instastory.

Teksa e uron partnerin e saj regjisor, Eduart Grishaj, moderatorja zbulon edhe këtë lajm.

“Gëzuar ditëlindjen shpirtit tim binjak, shokut tim të ngushtë, të vetmit që ka zemrën time dhe që së shpejti do bëhet baba. Të dua”, shkruan Arbana.

S’ma mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë jetë të lumtur!

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096750259399414
array(1) { ["section"]=> string(107) "arbana-osmani-shtatzene-i-jep-lajmin-e-madh-eduart-grishajt-ne-diten-e-tij-te-lindjes-do-behesh-baba-205474" }