Arbana Osmani sjell në jetë Jonin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:15 09-03-2015 Arbana Osmani sjell në jetë Jonin

Prezantuesja Arbana Osmani është bërë nënë. Ajo ka sjellë në jetë djalin e saj të cilin e ka quajtur Jon.

Mësohet se prezantuesja dhe djali i saj gëzojnë shëndet të plotë dhe ndodhen në maternitetin “Koço Glozheni.”

Ky është fëmija i parë për Arbanën dhe është fryt i bashkëjetesës së saj disa vjeçare me Arditin.

Shtatëzania e saj bëri që prezantuesja të hiqte dorë nga drejtimi i reality show-t Big Brother, në drejtimin e të cilit është kolegu i saj ledion Liço.

Newsbomb.al i uron jetë të gjatë Jonit!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069169998168945
array(1) { ["section"]=> string(38) "arbana-osmani-sjell-ne-jete-jonin-5365" }