Arbana Osmani "trendy" me të birin (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:53 19-09-2016 Arbana Osmani

Arbana Osmani ka postuar një foto me djalin e saj Joni, “nënë e bir”  të përqafuar me shumë dashuri.

Moderatorja i ka veshur dhe djalit të saj atlete të njëjta duke u kombinuar me njëri-tjetrin. Po ashtu dhe këmishat i kanë të dy të bardha si dhe kanë veshur xhinse të shkurtëra.

Arbana ka marrë komente pozitive por edhe negative nga ndjekësit të cilët e akuzopjnë për reklamim të markave që kanë veshur.  

arbana_o.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029201984405518
array(1) { ["section"]=> string(43) "arbana-osmani-trendy-me-te-birin-foto-53401" }