Arbana Osmani zbulon të vërtetën e emrit të djalit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:24 25-12-2017 Arbana Osmani zbulon të vërtetën e emrit të djalit

Dy vite më parë moderatorja e njohur Arbana Osmani u bë nënë e një djali të cilin e pagëzoi me emrin, Jon.

Por arsyen pse zgjodhi këtë emër Arbana e zbuloi mbrëmë në emisionin “100 milionë”.

Në ekarn iu shfaq pyetja se si vazhdojnë vargjet e e kënëgës “Jon” : Jon ky emër i marrë nga deti...

Ndërsa moderatorja e gjeti mënjëherë përgjigjen dhe u shpreh se kjo është kënga e saj e preferuar dhe për këtë arsye ia ka vënë edhe emrin djalit. 

auto_Screenshot_121514118372.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Surpriza! Rikthehet grupi i famshëm West Side family
Lori Hoxhi pyetet a ka bërë operacione plastike, zbuloni përgjigjen e saj »
Article Logic
Execution time: 0.011551141738892
array(1) { ["section"]=> string(57) "arbana-osmani-zbulon-te-verteten-e-emrit-te-djalit-104281" }