'Arbana ti nuk je e bukur', moderatorja i kthen komentin epik ndjekësit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:58 20-03-2019 'Arbana ti nuk je e bukur', moderatorja i kthen komentin epik ndjekësit

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe personale.

Në foton e fundit të postuar nga ARbana në Instagram një ndjekeë i shkruan: Arbana ti je shumë e bukur nga sjellja dhe shpirti, por jo nga fytyra. Hajt le themi simpatike.

Arbana nuk ka nguruar ti përgjigjet këtij komenti duke shkruar: Hajt bereqaves

Kohët e fundit moderatorja është përfolur për një divorc me bashkëshortin e saj por që nuk është prononcuar për këtë gjë.

 

arb-scr.jpg

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk flisnin, Dafina i jep fund 'armiqësisë' me Tunën pas 7 vitesh
Dalin pamjet, brenda vilës luksoze të Zaimina Vasjarit »
Article Logic
Execution time: 0.012816905975342
array(1) { ["section"]=> string(75) "arbana-ti-nuk-je-e-bukur-moderatorja-i-kthen-komentin-epik-ndjekesit-157143" }