Arben Malaj tregon thjeshtësinë e tij, qofte dhe birra në qendër të qytetit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:21 10-12-2015 Arben Malaj tregon thjeshtësinë e tij, qofte dhe birra në qendër të qytetit

Ish-deputeti i PS-së, Arben Malaj ka treguar edhe një herë tjetër thjeshtësinë e tij kur është fotografuar në sheshin “Nënë Tereza” në kryeqytet, së bashku me një mikun e tij duke pirë nga një gotë birrë në lokalet e improvizuara me rastin e festave të fundvitit.Malaj nuk ka pasur aspak problem të fotografohet edhe nga personat aty pranë, madje ka pranuar me kënaqësi.Ndryshe nga shumë persona publikë, të cilët përpiqen t’i shmangen ambienteve të tilla (jo se nuk i preferojnë, por e konsiderojnë çështje imazhi), ish-ministri i Financave të Shqipërisë mesa duket nuk vuan nga komplekse të tilla.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009382963180542
array(1) { ["section"]=> string(80) "arben-malaj-tregon-thjeshtesine-e-tij-qofte-dhe-birra-ne-qender-te-qytetit-27385" }